עברית

לידת Beniarjó (ולנסיה )ב1976. החל ההכשרה המוזיקלית שלו בגיל שש עם האבא שלו . לאחר מכן הוא למד עם כרמןופרננדו פרז Blanquer Pucholבקונסרבטוריומים למוסיקה בולנסיהומדריד, מרוויח את הרייטינג הגבוה ביותרופרסי הכבוד סופי תואר וקריירה .

בבית הספר למוזיקה ריינה סופיה למדה עם דימיטרי שקירוב , בעלהכיסא של פסנתר,ועםהסיוע של אנטולי וגלה Povzoun Egyazarova , מקבל אזכורים של רוב הסטודנטים מצטיינים שלכסאות לפסנתרומוסיקה קאמרית בניהולו מרטה Gulyas .

ממשיך את לימודיו במינכן ריצ’רד – שטראוס Konservatorium עם פרופ ‘ ודים SuchanovוHochschule für Musik und תיאטרון במינכןובקונסרבטוריון צ’ייקובסקי עם פסנתרן Elisso Virsaladze .

תקבל הרצאות האון פליישר , אליסיה דה Larrocha , ויטאלי מרגוליס , קרל אולריך שנאבלויואכים Achúcarro , בין יתר.

מקבל פרסים רבים בתחרויות לאומית ובינלאומיות , המדגיש את פרס 2בתחרות הפסנתר הבינלאומית התשיעי 2003 לוחם קרןו1 פרסבתחרות פסנתר III » גרסיה Abril אנטון » 2006.

משתתף בפסטיבלי מוסיקה בינלאומיים שונים המציע גם רסיטלים רביםועם תזמורות בכל רחבי הגאוגרפיה הספרדית, כמו גם בגרמניה, אוסטריה , סקוטלנד , צרפת, איטליה , פורטוגל , צ’כיה, רוסיה , שוויץ , ונצואלה …

כולל הסיור שלה קונצרט במזרח התיכון (מצרים , לבנון, סוריהוירדן) ובאיטליה ( רומא , מילאנו, נאפוליוקטאניה ) עם תכנית של מוסיקה ספרדית קלאסית ועכשווית.

קח חלק בבכורה העולמית של » קונצרט לטיני » לפסנתר ולתזמורת מאת מלחין חררדו Gerulewicz עםתזמורת הפילהרמונית הלאומית של קראקסוהבכורה הרשמית של הסדרה » Microprimaveras » אנטון גרסיה Abril .

שנערךבשנים שונות מקרה המוקדש למוסיקה לפסנתר של יצחק אלבניז , פרדריק שופן , רוברט שומאן, פרנץ ליסט , דביוסי , ורדיוואגנר ואנטון גרסיה Abril , שמתפתחבעבודת הדוקטורט שלו .

כיום הוא משלב ההוראה שלוכפרופסור לפסנתר ומוסיקה קאמרית בקונסרבטוריום של אוליבה (ולנסיה ) על ביצוע מונוגרפיות שונות המוקדשותלמוזיקה לפסנתר של אלבניז , שופן, שומאן, ליסט, דביסיוגרסיה Abril , על מי הוא לפתח את עבודת הדוקטורט שלו .

Deja una respuesta

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Salir /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Salir /  Cambiar )

Conectando a %s